Автомобильные аукционы

Партнеры

Про ІНДЕКС-БАНК

ПАТ «ІНДЕКС-БАНК» - успішний універсальний банк, який працює на фінансовому ринку України вже 16 років та надає весь спектр сучасних банківських послуг для корпоративних та приватних клієнтів.

31 серпня 2006 року потужна фінансова група походженням із Франції – Crédit Agricole Group (Креді Агріколь Груп) – стала власником 99,967% акцій Банку. Crédit Agricole – банківська установа №1 у Франції (частка ринку 28%), найкрупніший банк в Європі за обсягом прибутків від роздрібного банкінгу, а також третій в Європі та дев’ятий в світі банк за розміром капіталу Рівня 1 (The Banker, 2009).

Одним з пріоритетних напрямків діяльності ІНДЕКС-БАНКу є автокредитування. У 2007 році він став партнером першої програми автокредитування банку з автовиробником в Україні - Renault Finance, а трохи згодом – також програми Nissan Finаnce. Список партнерів постійно розширюється, і сьогодні Банк співробітничає також з офіційними дилерами автомобілів марок Toyota, Mazda, Suzuki, Subaru, Audi. Постійно росте кількість автосалонів, з якими працює ІНДЕКС-БАНК, і на кінець 2009 року вона досягнула 170.

За рахунок вигідних умов та якісного обслуговування ІНДЕКС-БАНК стабільно збільшує свою частку ринку та є одним з найактивніших та найуспішніших банків, які займаються автокредитуванням.  

www.indexbank.ua

ЗАТ «ОТП Банк» - Генеральний Партнер ТОВ «Автомобільні Аукціони» з реалізації заставних автомобілів.

Як універсальна банківська група, OTP Group перша впровадила послуги для фізичних осіб щодо вирішення проблеми погашення заборгованості за кредитом на основі програми, розробленої компанією «Автомобільні Аукціони», що в першу чергу є найвигіднішим вирішенням проблем для тих, хто змушений повертати автомобілі банкам через нездатність платити за кредитом. Завдяки тісній співпраці з ЗАТ «ОТП Банк» і можливості швидко і професійно вирішувати питання оформлення відповідних документів, ми гарантуємо швидку й абсолютно прозору продаж заставного автомобіля за максимально високою ціною, що повністю відповідає інтересам як банку, так і власника.

www.otpbank.com.ua

Партнер компанії «Автомобільні Аукціони» з юридичних питань - адвокатська фірма «Паритет», яка є незалежним адвокатським об'єднанням і вже понад 10 років надає послуги українським, іноземним та міжнародним клієнтам.

Серед клієнтів фірми як місцеві підприємства, так і глобальні міжнародні компанії, що ведуть свій бізнес в Україні.

Ключові сфери практики АФ «Паритет»:

• Корпоративне право
• Фінансові установи
• Судовий процес
• Охорона здоров'я
• Медіа та інтелектуальна власність
• Нерухомість
• Морське право

З клієнтами співробітники фірми «Паритет» говорять українською, російською, англійською, німецькою, італійською та датською мовами.

У рамках міжнародного рейтингу LEGAL500 EUROPE, MIDDLE EAST & AFRICA, 2008 Адвокатська фірма «Паритет» названа «рекомендованою української адвокатською фірмою, командою найвищої якості та стандартів».

www.paritet.ua

Райффайзен Банк Аваль, заснований у березні 1992 року (до 25 вересня 2006 р. - АППБ «Аваль»), є одним з найбільших українських банків за низкою основних показників. Станом на 1 квітня 2009 року власний капітал банку склав понад 7,1 млрд грн., Активи - понад 59,8 млрд грн. (дані наведені згідно з національними стандартами бухгалтерської звітності).


Райффайзен Банк Аваль є дочірнім банком компанії Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ (Австрія). Райффайзен Інтернаціональ управляє однією з найбільших банківських мереж у Центральній та Східній Європі. На 17 регіональних ринках цього регіону працюють дочірні банки, лізингові компанії та низка інших фінансових інститутів Групи.

www.aval.ua

выбор авто

 

GO!

Закрытые аукционы

Лот Марка/Модель Год
2814 Ford Scorpio 1991
3031 Ford Sierra 1990
3041 Ford Escort
3708 Chevrolet Lacetti 2006
Больше